Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3710
Stary 08.04.2024, 13:53
Można gadać nawet 5h, nie zagada się oczywistych błędów i problemów, które popełniono i są popełniane.
Jesteśmy w d..., bo kasa pusta i szykuje się nowy sezon w 1 lidze, który przyniesie cięcia kosztów. Skoro nie udało się awansować mając hajs na zawodników, tym bardziej nie uda się teraz. Jedyna szansa jest taka, że ktoś się zlituje nad tym klubem i tu włoży hajs, ale szanse na to są mizerne zapewne.
Odpowiedz cytując