wolfy napisał(a):

Nie rozumiem? Twierdzisz że wygramy z Płockiem?
Problem jest taki, że wypadają nam piłkarze którzy strzelają bramki, a zostają absolutni nieudacznicy. Ktoś liczy na Dudę, Olejarkę, Żyro itd w kwestii strzelania bramek albo podania do przodu? Bo ja tak średnio...
|
"Twierdzę" to zbyt mocno powiedziane.
"Mam nadzieję" brzmi lepiej.
Ta piłka jest tak nieprzewidywalna, że nagle okaże się, że nam wszystko wyjdzie, a Płockowi nic.
No, ale niczego na to nie postawię.