Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 08.04.2024, 13:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem? Twierdzisz że wygramy z Płockiem?

Problem jest taki, że wypadają nam piłkarze którzy strzelają bramki, a zostają absolutni nieudacznicy. Ktoś liczy na Dudę, Olejarkę, Żyro itd w kwestii strzelania bramek albo podania do przodu? Bo ja tak średnio...
"Twierdzę" to zbyt mocno powiedziane.
"Mam nadzieję" brzmi lepiej.
Ta piłka jest tak nieprzewidywalna, że nagle okaże się, że nam wszystko wyjdzie, a Płockowi nic.
No, ale niczego na to nie postawię.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując