Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.04.2024, 12:48
"czekałem" na ten babol Ratona... Dobrze że zaliczony w meczu który już był raczej nie do wygrania. Wierzę, że drugiego takiego błędu już w tym sezonie nie zrobi.
To w lidze teraz jeszcze dwie porażki (przed finałem PP i po) i wygrywamy pozostałe i witaj ekstraklaso, po barażach oczywiście.
Odpowiedz cytując