|
Dodałbym Sosnowiec w ubiegłym roku, gdzie zwycięstwo dało by nam w zasadzie 100% awans do Ekstraklasy.
Dzisiaj byśmy pewnie liczyli punkty do utrzymania, ale to dużo lepsze niż liczenie punktów do awansu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|