Karherop napisał(a):

Jeszcze nie widziałem żeby ktoś zrealizował cokolwiek, zanim objął urząd, ale może się nie znam.
To tak jakby Rude wygrał pierwszy mecz zanim został trenerem choć tutaj nawet po objęciu to za dużo nie powygrywal
|
Oj tam czepiasz się

chłopaki się muszą wyżalić bo mieszkańcy Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa pokazali w głosowaniu co sądzą o Kmicie i PiS

Jak dla kogoś niePiS == beznadziejny wybór, to objęcie urzędu nie ma znaczenia bo już z góry wiadomo, że będzie beznadziejny a tamten drugi bylby cudowny XD