skarabeus napisał(a):

Podpisaliscie panowie klauzule poufnosci, ze nikt nic nie pisze o spotkaniu z krolewskim?
Znaczy wniosek, ze spotkanie zeby uciszyc hejterow odnioslo skutek
|
Nie bardzo rozumiem o co masz pretensje. Na spotkanie mógł przyjść KAŻDY, mogłeś na nim zadać KAŻDE pytanie. Nikt nikomu nie bronił przyjść. Nie skorzystałeś to nie miej pretensji do innych, że poszli i kulturalnie sobie trzy godziny o Wiśle pogadali.