|
Ciekawy jestem czy ktoś odpowie za ten transfer Omraniego? Bo mocno zaczyna śmierdzieć...
Gość niegotowy do gry, z nadwagą, turysta. Gdzie tymczasem ta runda pokazuje, że drużyna ma duże problemy na innych pozycjach. Mam wrażenie, że jak trzeba było stabilizacji to narobili transferów, jak trzeba było mądrych wzmocnień w tej rundzie, to sprowadzili turystę czy klasyczny szrot, który coś tam raz na ruski rok zagra, czyli Bregu.
Mam wrażenie, że nikt w tym klubie nad niczym nie panuje, transfery bez pomyślunku, drużyna zbudowana na kolanie, pionu sportowego nie ma. Czarno to widzę..
|