Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3705
Stary 08.04.2024, 10:30
Ciekawy jestem czy ktoś odpowie za ten transfer Omraniego? Bo mocno zaczyna śmierdzieć...
Gość niegotowy do gry, z nadwagą, turysta. Gdzie tymczasem ta runda pokazuje, że drużyna ma duże problemy na innych pozycjach. Mam wrażenie, że jak trzeba było stabilizacji to narobili transferów, jak trzeba było mądrych wzmocnień w tej rundzie, to sprowadzili turystę czy klasyczny szrot, który coś tam raz na ruski rok zagra, czyli Bregu.
Mam wrażenie, że nikt w tym klubie nad niczym nie panuje, transfery bez pomyślunku, drużyna zbudowana na kolanie, pionu sportowego nie ma. Czarno to widzę..
Odpowiedz cytując