Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 08.04.2024, 07:28
Tu nie zatrybi bo czerwona kartka z tu bo drużyna myślami przy półfinale, tu bo dopiero 2 mecz i nie zna ligi.

Przecież to wszystko było do przewidzenia, bo każdy nowy trener w klubie który nie sprowadzał sobie zawodników będzie się musiał pewnych rzeczy nauczyć, a brednie jakoby liga nie miała znaczenia to nonsens. Jednocześnie w meczach z drużynami esa poszło nam bardzo dobrze, ale tu wchodziły w grę zupełnie inne czynniki wolicjonalne.

O wp******ach w Głogowie nie uczą na kursach trenerskich. To trzeba poczuć na własnej skórze.

Rude to fajny trener z fatalnym timingiem jego zatrudnienia.

Mimo to licze że doczłapiemy do baraży a tam karta się odwróci. Jeśli na coś maja się przydać mecze PP (poza kasę, drugoplanowym sukcesem i zawaleniem ligi) to właśnie jako przetarcie przed spotkaniami o najwyższą stawkę.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.04.2024 o godz. 07:33.
Odpowiedz cytując