Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#877
Stary 07.04.2024, 23:36
Niech na bramce broni Jarek Krzoska, jakiś junior, może Radka Majdana by sprowadzili.

A nie ten turysta z Hiszpanii - wałek menedżerski.

Od początku to śmierdziało.

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=92053

Miałem rację.
Odpowiedz cytując