Temat
:
Albert Rudé trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
877
07.04.2024, 23:36
Niech na bramce broni Jarek Krzoska, jakiś junior, może Radka Majdana by sprowadzili.
A nie ten turysta z Hiszpanii - wałek menedżerski.
Od początku to śmierdziało.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=92053
Miałem rację.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK