|
Kolejny raz wydaje się, że nie problemem jest trenerem tylko zawodnicy..wg mnie Rude nie jest złym trenerem, ale nie ma zawodników pod swoją taktykę, której trzyma się niestety kurczowo..
Śmiem twierdzić, że z Sobolewskim wykręcilibyśmy lepszy wynik.. też graliśmy w kratkę ale zdarzały się przekonujące zwyciestwa.. u Rude w żadnym meczu nie było pełnej dominacji
|