Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.04.2024, 22:44
Zakładając że musimy wygrać minimum 5 spotkan z 8 żeby mieć "pewne baraże"

To mamy przed sobą:

Płock (w)
Znicz (w)
Resovia (w)
Podbeskidzie (D)
NARODOWY
Sosnowiec (w)
Lechia (D)
Katowice (w)
TBB (D)

Znicz, Resovia, PBB, Sosnowiec, TBB - to wygrywany i mamy baraże
Płock, Lechia, Gieksa, potencjalne wp*****le , przy czym Lechia moze już z nami grać o nic i pewnie remis będzie ją zadowalał.

Tak czy siak trzeba wygrywac seryjnie by myśleć o jakichkolwiek barażach
Odpowiedz cytując