Kurz napisał(a):

|
Moim skromnym zdaniem będzie nam trudno osiągnąć więcej, niż nasza wiosenna średnia, czyli maks 11 może 12 punktów. Na co to wystarczy zobaczymy. Ale o ile baraże wydają się realne, trudno mi uwierzyć w to, że wyjdziemy z nich zwycięsko.
|
Biorąc pod uwagę, że w pucharze potrafimy wychodzić skoncentrowani w meczu o stawkę, to daje to jakiś optymizm przez barażami. Jest jeden problem: trzeba wygrywać, żeby się do nich dostać. Z tym jest już kiepsko.