wolfy napisał(a):

Idiota z gwizdkiem wypaczył wynik meczu? Wypaczył.
To nie rozumiem - udajemy że deszcz pada? Może następnym razem nie dadzą do sędziowania naszego meczu debila?
|
Wręcz przeciwnie, przyślą jeszcze większego debila. A dodatkowo jak Królewski będzie dalej fikał zaraz dostaniemy karę za oprawę.