Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3701
Stary 07.04.2024, 21:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Idiota z gwizdkiem wypaczył wynik meczu? Wypaczył.
To nie rozumiem - udajemy że deszcz pada? Może następnym razem nie dadzą do sędziowania naszego meczu debila?
Wręcz przeciwnie, przyślą jeszcze większego debila. A dodatkowo jak Królewski będzie dalej fikał zaraz dostaniemy karę za oprawę.
Odpowiedz cytując