|
Gieksa SZÓSTE zwycięstwo z rzędu. Gieksa grająca w 10 przeciwko wiceliderowi - to tak apropo czerwieni Jarocha...
Widzicie kogoś z GKS w naszym składzie? A z Motoru? Łęczna też już przed nami. Widzicie u nas w składzie Młyńskiego albo Fazlagica?
Jesteśmy chorym klubem, chorym ....a klubem do zaorania.
|