FraMat napisał(a):

A ty widziałeś zmotywowanie w tym meczu?
Widziałeś choćby próbę wstawienia przez trenera zawodników mniej zmęczonych po pucharze?
Fajnie, że będziemy w finale PP - o to można było powalczyć.
Niefajnie, że nie mamy takiej samej motywacji w meczach dużo dla nas ważniejszych
|
Ja nie wyciągam wniosków po 3 sekundach tak samo nie wyciagam po 7 minutach meczu piłki nożnej do tego nie przedstawiam tego jako prawdy objawionej, niestety ten mecz się skończył zanim sie zaczął.