Drozd napisał(a):

|
Nie gralibyśmy cały mecz w jednego mniej. Ale to przecież bez znaczenia...
|
To bez znaczenia.
Od początku było widać, że nie ma takiego szarpnięcia jakie było z Piastem.
Nie spodziewałem się w tym meczu zwycięstwa, co pokazałem obstawiając na SB remis.
Byłem optymistą.
Ta drużyna, jak na razie, wygrywa swoje mecze gdy gra na pełnej...
To oznacza, że albo piłkarze są słabi, albo trener nie potrafi ich ustawić przeciwko siłowo i szybko grającym rywalom w I lidze.
Albo jedno i drugie.
Albo trzecie (tu się łudzę) - celem jest wyszarpanie miejsca barażowego i zagranie na pełnej w barażach, jak w pucharach. Na ten okres być może szykujemy szczyt formy. Oby nie za późno.