|
Idiota z gwizdkiem wypaczył wynik meczu? Wypaczył.
To nie rozumiem - udajemy że deszcz pada? Może następnym razem nie dadzą do sędziowania naszego meczu debila?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.04.2024 o godz. 18:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|