Gość na konferencji mówi że będzie uparcie trwał w naszym sposobie gry a jak se piłkarze nie radzą to się ich najwyżej kiedyś wymieni i huj

tiki sraka między obrońcami a bramkarzem przez którą tracimy co mecz bramki to szczyt piłkarskiego rzemiosła.
Dla mnie facet jest delikatnie mówiąc spalony