Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#861
Stary 07.04.2024, 17:42
Grupa narzekaczy widzi wszędzie winę trenera, ale za to ewidentny przekręt z czerwoną kartką w 4 minucie usprawiedliwia. "Sędzia się wybroni" . I faktu, że grając cały mecz w jednego mniej daliśmy radę wyrównać też nie widzą. Sprawę zawalił Raton bo gdyby nie jego lekkomyślne podejście była szansa na remis.

Per aspera ad astra.

Nic nie jest stracone.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując