FraMat napisał(a):

Bo przecież za Sobola nikt nie łapał u nas czerwonych kartek.
Tylko teraz gracze na Rude się uwzięli, żeby mu psuć średnią.
Żeby nie było: nie tęsknię za Sobolem.
Ty za Brzęczkiem też chyba nie?
Jednak nawet przed czerwoną Jarocha było widać, że nie ma w Wiśle takiego zaangażowania i agresji jak było to w meczach pucharowych.
Od początku wyglądało, że będzie trudno, a ja spodziewając się tego obstawiałem optymistycznie na SB 2:2.
Skoro Rude nie potrafi zmotywować drużyny (bo chyba widać, że motywuje ich tylko perspektywa PP) to znaczy, że słabo się sprawdza.
Pora chyba przyznać, że niezależnie od trenera (Gula, Brzęczek, Sobolewski, Rude) gracze wybierają sobie mecze, w których umierają dla wyniku.
Niech ktoś mądry powie mi dlaczego tak jest.
|
Ja widze postęp ostatnio wyciągnąłeś wnioski po 3 sekundach tym razem po siedmiu minutach a że dalej widzisz co chcesz to już jest inna sprawa.
Jak się spodziewaleś że z drużyną ktora miała 6 dni na regeneracje nasi wyjdą na pełnej (po ciężkim meczu pucharowym) to rozumiem że mozesz czuć się zawiedziony ale pisanie pod teze jest bardzo niesmaczne.