Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 07.04.2024, 14:28
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Uff dobrze ze mamy terminarz łatwy a lechia trudny. Gdyby liczyła się umiejętność gry w piłkę to byłbym zmartwiony ale całe szczęście to tylko kwestia terminarza więc luźno awans z 1 miejsca pewnie przed ostatnia kolejka jeszcze XDD
Zdanie "terminarz gra" z sezonu spadkowego przejdzie do historii

Przynajmniej wiemy, że Sobol (jak wcześniej Brzęczek, jak wcześniej Gula, jak wcześniej Hybala, Skowronek, Stolarczyk...) nie był jedynym problem. Oczywiście raczej z tego wniosków nikt sensownych nie wyciągnie.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując