Stelio napisał(a):

|
Uff dobrze ze mamy terminarz łatwy a lechia trudny. Gdyby liczyła się umiejętność gry w piłkę to byłbym zmartwiony ale całe szczęście to tylko kwestia terminarza więc luźno awans z 1 miejsca pewnie przed ostatnia kolejka jeszcze XDD
|
Zdanie "terminarz gra" z sezonu spadkowego przejdzie do historii
Przynajmniej wiemy, że Sobol (jak wcześniej Brzęczek, jak wcześniej Gula, jak wcześniej Hybala, Skowronek, Stolarczyk...) nie był jedynym problem. Oczywiście raczej z tego wniosków nikt sensownych nie wyciągnie.