|
Dlaczego my do tej 1 ligi podchodzimy, że na pewno awansujemy? Że musimy i to na pewno ostatni i kolejny rok.
Patrząc na to ile jest chętnych zespołów do awansu było od początku wiadomo i że będzie znacznie ciężej niż w zeszłym roku.
Nic nie musimy i co raz więcej wskazuje na to, że kolejne kolejki pokażą nam miejsce w szeregu.
Pomijam brak Fernandeza i teraz Rodado.
|