Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.04.2024, 14:09
Dlaczego my do tej 1 ligi podchodzimy, że na pewno awansujemy? Że musimy i to na pewno ostatni i kolejny rok.
Patrząc na to ile jest chętnych zespołów do awansu było od początku wiadomo i że będzie znacznie ciężej niż w zeszłym roku.


Nic nie musimy i co raz więcej wskazuje na to, że kolejne kolejki pokażą nam miejsce w szeregu.



Pomijam brak Fernandeza i teraz Rodado.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując