Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 07.04.2024, 14:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czerwona kartka w takiej sytuacji w 4 minucie meczu TO JEST JAWNY PRZEKRĘT. I każdy powinien to rozumieć. A zwłaszcza kibic Wisły.
To, czy czerwona kartka się należała, niestety nie zależy od nas. Ja bym osobiście dał żółtą.

Jeszcze raz powtórzę - Jaroch dał sędziemu pretekst i pole do interpretacji, skończyło się czerwoną kartką, z której typ z gwizdkiem się wybroni.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując