Drozd napisał(a):

|
Czerwona kartka w takiej sytuacji w 4 minucie meczu TO JEST JAWNY PRZEKRĘT. I każdy powinien to rozumieć. A zwłaszcza kibic Wisły.
|
To, czy czerwona kartka się należała, niestety nie zależy od nas. Ja bym osobiście dał żółtą.
Jeszcze raz powtórzę - Jaroch dał sędziemu pretekst i pole do interpretacji, skończyło się czerwoną kartką, z której typ z gwizdkiem się wybroni.