Markus napisał(a):

Znamienne, że wszystkie największe problemy w tym sezonie (i nie tylko tym zresztą) tworzą nam indywidualnymi popisami tzw. "polscy uznani ligowcy" lub rzekomi "młodzi zdolni":
Sapała z Odrą, Duda z Podbeskidziem, Krzyżanowski z Chrobrym, Szot z Arką, teraz Jaroch. Jakoś nie Hiszpanię, na których część osób najwięcej próbuje standardowo narzekać gdy nie idzie, a zwłaszcza Koaliczek.
Najwięcej punktów potraciliśmy i najwięcej problemów mamy zawsze właśnie nie przez Hiszpanów, tylko przez te dwie powyższe grupy.
|
Zapominany o Ratonie, który problemy nam też czasami stwarza swoimi indywidualnymi popisami?
Zapominamy o czerwonej kartce Fernandeza przeciwko Chrobremu - 1,5 roku temu?