Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 07.04.2024, 13:48
Markus napisał(a):Wyświetl post
Znamienne, że wszystkie największe problemy w tym sezonie (i nie tylko tym zresztą) tworzą nam indywidualnymi popisami tzw. "polscy uznani ligowcy" lub rzekomi "młodzi zdolni":

Sapała z Odrą, Duda z Podbeskidziem, Krzyżanowski z Chrobrym, Szot z Arką, teraz Jaroch. Jakoś nie Hiszpanię, na których część osób najwięcej próbuje standardowo narzekać gdy nie idzie, a zwłaszcza Koaliczek.

Najwięcej punktów potraciliśmy i najwięcej problemów mamy zawsze właśnie nie przez Hiszpanów, tylko przez te dwie powyższe grupy.
Zapominany o Ratonie, który problemy nam też czasami stwarza swoimi indywidualnymi popisami?
Zapominamy o czerwonej kartce Fernandeza przeciwko Chrobremu - 1,5 roku temu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując