Drozd napisał(a):

Jeżeli Lechia przegra z Arką i GKS, a my równolegle wygramy to mecz z nimi będzie o awans. A zostaje jeszcze 6 kolejek. Więc twierdzenia, że coś jest pozamiatane nie wiem na jakiej podstawie się opierają.
Jutrzejszy mecz jest arcyważny. Przy naszej wygranej mocno awansujemy.
|
Oczywiście że jest już pozamiatane, bo takie spotkania jak dzisiaj musiały się zdarzyć.
Obyśmy chociaż wywalczyli baraże
PS. Z żabolami to prawda, mój błąd