Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 07.04.2024, 13:48
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Lechia przegra z Arką i GKS, a my równolegle wygramy to mecz z nimi będzie o awans. A zostaje jeszcze 6 kolejek. Więc twierdzenia, że coś jest pozamiatane nie wiem na jakiej podstawie się opierają.

Jutrzejszy mecz jest arcyważny. Przy naszej wygranej mocno awansujemy.
Oczywiście że jest już pozamiatane, bo takie spotkania jak dzisiaj musiały się zdarzyć.

Obyśmy chociaż wywalczyli baraże

PS. Z żabolami to prawda, mój błąd
Odpowiedz cytując