Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.04.2024, 13:16
w sumie sędzia chu j ale Szota z drugą żółtą mu odpuścił. Zagraliśmy kolejny mecz bez jaj. Goku mimo bramki swój poziom, Szot poza jakąkolwiek oceną, Duda tragiczny w środku. Villar od razu musiał się cofnąć więc nic nie można o nim napisać. Druga porażka a więc drżymy o baraże.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując