|
w sumie sędzia chu j ale Szota z drugą żółtą mu odpuścił. Zagraliśmy kolejny mecz bez jaj. Goku mimo bramki swój poziom, Szot poza jakąkolwiek oceną, Duda tragiczny w środku. Villar od razu musiał się cofnąć więc nic nie można o nim napisać. Druga porażka a więc drżymy o baraże.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|