Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23750
Stary 07.04.2024, 00:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Szkoda że od początku ten zespół nie dostał trenera który potrafiłby go ustawić. I to był największy sabotaż, bo moim zdaniem był potencjał na spokojny awans.
Rude niewiele zmienił, chociaż ładnie komentuje nasze niedociągnięcia, co pewnie podoba się Drozdowi . Ogólnie nie popadałbym w euforię, bo w dużej mierze nasze wyniki zależą od tego, jak przeciwnik zechce z nami zagrać i czy potrafi zrealizować swoje plany. Drużynom z ekstraklasy nie wypadało ustawić się na polu karnym i bronić całą drużyną. Chociaż nie dałbym sobie ręki uciąć w przypadku Piasta, że nie chciałby tak, gdyby mógł. Na szczęście bramka na początku pokrzyżowała im wszystkie plany. Pierwszoligowcy podejdą do spotkań bardziej pragmatycznie, znają nas na wylot. Będzie pewnie mnóstwo antyfutbolu i krwawienia z oczu od oglądania tych wyczynów. I tak, drugi zaciąg jest słabszy, ale może słabsze były również oferowane apanaże?
Odpowiedz cytując