|
No to tak wychodzi, ale raczej jest juz pozamiatane. Margines błędu (straty punktów) max w jednym meczu... No może max dwa remisy i 7 zwycięstw, ale to i tak sporo życzeniowe
Jutrzejszy mecz Gieksa- Lechia da dużo odpowiedzi.
Nie będę zaskoczony wynikami 3-0 w żadną stronę, choć stawiam raczej na żaboli. W tej formie są faworytem do miejsc 2 barażowych.
|