Patryko napisał(a):

Bardzo dobrze, że nie myślą o dotowaniu z moich pieniędzy sportu zawodowego. Dotowanie klubów piłkarskich z budżetów miast jest patologią, z którą trzeba walczyć, a nie ją wspierać.
Racjonalizacja kosztów najmu stadionu jak najbardziej tak, dotowanie Wisły z budżetu miasta jak najbardziej nie.
|
Największe możliwe wsparcie to obniżenie absurdalnych kosztów wynajmu wynikających z - hmmm - "niegospodarności" Majchrowskiego.
@kryształ - co to się dzieje, myślimy podobnie.
@Drozd - czyli na Kmitę (PiS) chcesz głosować?