Karherop napisał(a):

|
Tak czy siak będzie zaskoczenie jeśli będzie inna para w finale niż Gibała - Kulig/Kmita
|
No to jeśli tak rzeczywiście będzie, po tym co też dzisiaj usłyszałem, będę wolał oddać głos na Kmitę. I bardzo możliwe, że zrobię to również w niedzielę, bo po prostu najdalej poszedł w sprawach dotyczących interesu Wisły.
Chciałbym, aby Kraków w końcu wybrał prezydenta, który będzie Wiśle realnie pomagał i ją wspierał, a przynajmniej nie przeszkadzał jej swoimi działaniami. Osobę, która coś dla niej rzeczywiście dobrego zrobi.
Jeśli na ten moment najbliższy tego jest Kmita, naturalnie, że będę gotów go poprzeć.
Uważam też, że miasto powinno znaleźć w sposób na finansowe wspieranie Wisły tak długo, jak długo tak patologia, o której wspomina Patryko (że niektóre miasta jednak dokładają się mocno do działalności klubów sportowych) będzie obecna w naszym kraju.
Wiadomo, że u nas jest inna struktura właścicielska, niemniej sytuacja ta uprzywilejowuje jednych w stosunku do drugich. Na zablokowanie takich działań nie ma szans, więc należy szukać sposobu żeby Wisła nie była tu po prostu poszkodowana w imię nierealistycznych ideałów.