Patryko napisał(a):

|
Jeśli miasto ma ochotę kupić sobie reklamę na strojach zawodników - droga wolna. Mnie chodzi mi o sytuacje takie, jakie są w Zabrzu, Gliwicach czy Wrocławiu, gdzie budżet klubu jest w znacznej części oparty na przelewach z miasta. Jest to kompletnie patologiczna sytuacja, która po prostu nie powinna mieć miejsca.
|
Takie sytuacji u nas nie może być z powodów czysto formalnych - miasto nie jest naszym właścicielem.