Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 05.04.2024, 18:07
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli miasto ma ochotę kupić sobie reklamę na strojach zawodników - droga wolna. Mnie chodzi mi o sytuacje takie, jakie są w Zabrzu, Gliwicach czy Wrocławiu, gdzie budżet klubu jest w znacznej części oparty na przelewach z miasta. Jest to kompletnie patologiczna sytuacja, która po prostu nie powinna mieć miejsca.
Takie sytuacji u nas nie może być z powodów czysto formalnych - miasto nie jest naszym właścicielem.
Odpowiedz cytując