Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#666
Stary 05.04.2024, 18:00
Halo ale to jest całość nie było by Rude bez Królewskiego. Nie było by zalążków pozytywnej zmiany w mentalności drużyny bez Rude.

Ja zwracam uwagę na coś innego. Dziennikarze, czyli osoby mające wpływ na opinię publiczną, nie są obiektywni w ocenach i przekazywaniu informacji. Kiedy zespołowi nie pójdzie analizują przyczyny na dziesiątą stronę, potrafiąc "nie zgadzać się z powodami porażki przedstawionymi przez trenera". Natomiast po sukcesie zbywają sprawę milczeniem. To nie jest dziennikarstwo... Tylko próba manipulacji opinią. Z Chrobrym przegrała Wisła trenera Rude. Do finału awansowała po prostu Wisła.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.04.2024 o godz. 18:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując