Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.04.2024, 17:29
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze, że nie myślą o dotowaniu z moich pieniędzy sportu zawodowego. Dotowanie klubów piłkarskich z budżetów miast jest patologią, z którą trzeba walczyć, a nie ją wspierać.

Racjonalizacja kosztów najmu stadionu jak najbardziej tak, dotowanie Wisły z budżetu miasta jak najbardziej nie.
Z przodu honor a z tyłu goła dupa.Dopóki choć jeden klub konkurujący z nami w lidze będzie dostawał jakiekolwiek wsparcie swojego miasta dopóty my nie powinniśmy wychodzić przed szereg i brzydzić się takich przychodów.
Są inne drogi do świętości...
Odpowiedz cytując