Patryko napisał(a):

Bardzo dobrze, że nie myślą o dotowaniu z moich pieniędzy sportu zawodowego. Dotowanie klubów piłkarskich z budżetów miast jest patologią, z którą trzeba walczyć, a nie ją wspierać.
Racjonalizacja kosztów najmu stadionu jak najbardziej tak, dotowanie Wisły z budżetu miasta jak najbardziej nie.
|
Z przodu honor a z tyłu goła dupa.Dopóki choć jeden klub konkurujący z nami w lidze będzie dostawał jakiekolwiek wsparcie swojego miasta dopóty my nie powinniśmy wychodzić przed szereg i brzydzić się takich przychodów.
Są inne drogi do świętości...