krysztal napisał(a):

|
Cały problem w tym,że często im się nie chce
|
Czyli jak nazwać piłkarza, któremu często się nie chce?
Wiadomo, że finały rządzą się swoimi prawami, ale mimo wszystko Pogoń jest faworytem i nie ma co tutaj zaklinać rzeczywistości.
Ogryzek napisał(a):

|
Ciekawe ile jest warta Wisła jesli faktycznie ktoś dał za Gdynian 25 mln?
|
Dał 25 mln za klub bez długów, a to kompletnie zmienia postać rzeczy.