|
Dokładnie.W tabeli "wiosny"Pogoń to mniej więcej poziom Widzewa.Już nie róbmy z tych piłkarzy Wisły takich melepet.
Jak im się chce to potrafią zagrać na poziomie i konsekwentnie.Cały problem w tym,że często im się nie chce ale akurat na finał PP chyba nikogo specjalnie nie trzeba będzie motywować.
|