|
Bo to jest taki prezes na miarę XXI wieku. Tak jak ludzie lubią ogłupiające programy i rozrywkę tak polubili fajnego prezesa influencera. Jak się do tego doda miłość kibiców do klubu i chęć ratowania klubu, to mamy mieszanke wybuchowa.
Takie samo ślepe zapatrzenie bylo wcześniej w chuliganie. Oni zawsze chcieli dobrze i wszystko robili dobrze wiec albo ich popierałes albo byłeś wróg i idiota.
Dziś te same mechanizmy mamy w klubie, tylko już nie, że na sztywno i bandyterka najlepsza, tylko influencer najlepszy.
I za to szacun dla Królewskiego bo umieć ogłupiać takie masy ludzi, taka gadkę szmatkę umieć stosować i na kłamstwach zbudować swój obraz, to na pewno trzeba być nieprzeciętnym człowiekiem.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|