Patryko napisał(a):

|
Oczywiście, że awans jest dużo ważniejszy niż nawet wygranie tego pucharu. Prosty rachunek - 5 mln PLN vs naście mln PLN za awans. Dlatego ja osobiście oddałbym awans do finału za 3 punkty z Chrobrym, bo jak historia uczy, 2 punkty to jest czasem różnica między awansem bezpośrednim, a blamażem w barażach.
|
Żeby nie było, że nie doceniam tego awansu - ja się z niego cieszę. Po prostu nie uważam tego pucharu za nasz priorytet.
Edit: zamiast edit wcisnął mi się cytat, sry za double posta.