Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3662
Stary 04.04.2024, 18:18
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że kolega źle interpretuje to zagranie. Ono nie jest głupie tylko perfidne. Jak można poczytać, Kulesza już wczoraj nieformalnie obiecał, że nam ten zakaz zawieszą. Nasz super Prezes brawurowo stawia warunki i pokazuje jaki jest mężny bo wie, że to niczym nie grozi.

5% inteligentnych i będących na bieżącozrozumie o co chodzi i będzie miało za złe o robienie szopki i konfliktowanie się z PZPNem (a że tak jest pokazuje wpis Kuleszy na X), ale 95% czy to znających sprawę z nagłówków na portalach czy po prostu niekumatych zapamięta, że prezes stanął za nimi murem.

I to o to tu się rozchodzi panie kolego.

Klubowi i kibicom w dłuższym terminie to raczej zaszkodzi, ale prywatnie Jarosławowi +10 do męstwa. Czyli jak zwykle.
Może to i perfidne, ale i tak na końcu głupie. Bo jest jeszcze taka strona medalu, że po tym w tej chwili niepotrzebnym cyrku ktoś może zadzwonić do szefa sędziów i potem np. zdarzy się jeden, drugi, trzeci miękki karny przeciwko Wiśle i żaden dla. Albo czerwona kartka bo jeden czy drugi sędzia będzie miał faule Wiślaków pod lupą. Do niczego nam niepotrzebne robienie sobie wrogów w taki sposób.
Odpowiedz cytując