Patryko napisał(a):

|
Rozumiem, że podajesz to jako pewnik po osobistej rozmowie z Cupiałem, który wyjawił Ci swoje plany na przyszłość?
|
Nie mam, po prostu wydaje mi się to bardzo bardzo mało prawdopodobne, podstawy tych medialnych spekulacji są bardzo liche i nie podają żadnych przełomowych informacji, ot BC był na meczu. Był nie pierwszy raz w ciągu ostatnich 8 lat. Dodatkowo zdaję sobie sprawę z tego jak ten temat podpala kibiców Wisły i jakie zasięgi generuje.