Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3656
Stary 04.04.2024, 15:08
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że podajesz to jako pewnik po osobistej rozmowie z Cupiałem, który wyjawił Ci swoje plany na przyszłość?
Nie mam, po prostu wydaje mi się to bardzo bardzo mało prawdopodobne, podstawy tych medialnych spekulacji są bardzo liche i nie podają żadnych przełomowych informacji, ot BC był na meczu. Był nie pierwszy raz w ciągu ostatnich 8 lat. Dodatkowo zdaję sobie sprawę z tego jak ten temat podpala kibiców Wisły i jakie zasięgi generuje.
Odpowiedz cytując