Stelio napisał(a):

|
Żadnego powrotu na 100% nie będzie, dla BC Wisła to zamknięty temat i tyle. A wątpliwym jest, że chciałby się w klub angażować na zasadzie spółki czy brać jakieś mniejszościowe udziały i dawać komu innemu się bawić za jego pieniądze.
|
Rozumiem, że podajesz to jako pewnik po osobistej rozmowie z Cupiałem, który wyjawił Ci swoje plany na przyszłość?