leszekpw napisał(a):

|
To prawda. Cupiał+ Skorża, to bylby idealny układ. Gdzie tu jednak miejsce dla Królewskiego, który jak pokazała sprawa z Mada, Wisły latwo nie odda. Chyba nierealny scenariusz.
|
Nie od dziś wiadomo, że BC dalej jest kibicem, ma loże i przy R22 się od czasu do czasu pojawia. Zarówno za Marzenki, podczas akcji ratunkowej jak i teraz za Królewskiego. Takie gadanie dzeinnikarzy o powrocie to tylko i wyłącznie baitowanie na kliki. Żadnego powrotu na 100% nie będzie, dla BC Wisła to zamknięty temat i tyle. A wątpliwym jest, że chciałby się w klub angażować na zasadzie spółki czy brać jakieś mniejszościowe udziały i dawać komu innemu się bawić za jego pieniądze.