TommyTSW napisał(a):

|
sukces to będzie jak puchar wygramy, sam udział w finale to może być sukces dla jakiegoś radomiaka czy puszczy.
|
Pamiętasz, że ostatnio co wygraliśmy było 13 lat temu? Czy nadal zatrzymałeś się w 2007 roku?
Na Wisłę chodzą kibice, którzy rodzili się wtedy, gdy Wisła ostatni raz coś wygrała.
Zatem proponuje zejść na ziemię i grę w finale PP uznać za sukces.