Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#636
Stary 04.04.2024, 10:05
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Możesz dać linka?

Ciężko uznać mecz finałowy za wyjazdowy, bo to w końcu grunt neutralny dla obu drużyn. W przypadku zakazu stadionowego dla nas, absolutnie popieram oddanie meczu walkowerem, bo to, co się ostatnio wyprawia wokół Wisły w kontekście eliminowania nas z życia kibicowskiego, to totalna patologia.

Edit:

- ten tweet Kuleszy na szczęście raczej rozwiewa wszelkie wątpliwości
Nie zaśmiecajmy tym tematu w którym jest teraz trochę pozytywnej energii.To się komentuje samo ale chodżmy z tym do właścicielskiego.
Odpowiedz cytując