Patryko napisał(a):

Możesz dać linka?
Ciężko uznać mecz finałowy za wyjazdowy, bo to w końcu grunt neutralny dla obu drużyn. W przypadku zakazu stadionowego dla nas, absolutnie popieram oddanie meczu walkowerem, bo to, co się ostatnio wyprawia wokół Wisły w kontekście eliminowania nas z życia kibicowskiego, to totalna patologia.
Edit:
- ten tweet Kuleszy na szczęście raczej rozwiewa wszelkie wątpliwości
|
Nie zaśmiecajmy tym tematu w którym jest teraz trochę pozytywnej energii.To się komentuje samo ale chodżmy z tym do właścicielskiego.