Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 04.04.2024, 06:59
Bałem się że Goku nam przegra mecz.

To jest niesamowite jaki on jest bezproduktywny, każda jego decyzja piłka oddana rywalowi.

Chłop powinien się zacząć zachowywać jak dorosły mężczyzna: posługiwać się swoim nazwiskiem rodzinnym a nie kur**a ksywką z kreskówki i zacząć grać jak członek zespołu a nie trefniś od sztuczek piłkarskich.

Na dzień dzisiejszy najlepsza Wisła to Rodado + Sobczak w pierwszym skladzie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując