|
Bałem się że Goku nam przegra mecz.
To jest niesamowite jaki on jest bezproduktywny, każda jego decyzja piłka oddana rywalowi.
Chłop powinien się zacząć zachowywać jak dorosły mężczyzna: posługiwać się swoim nazwiskiem rodzinnym a nie kur**a ksywką z kreskówki i zacząć grać jak członek zespołu a nie trefniś od sztuczek piłkarskich.
Na dzień dzisiejszy najlepsza Wisła to Rodado + Sobczak w pierwszym skladzie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|