Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 04.04.2024, 00:15
Balujemy! Pijemy! Hosanna! Madonna! Alleluja! Marzena stawia! Hehe

Nie wiem, kiedy dojdę do siebie!

Hehe

Hehe

Hehe

Hehe

Pijemy!

W życiu trzeba mieć fazę jak Diego Armando Maradona i mieć wyjebane na wszystko!

Jeszcze Polska nie zginęła!

Jeszcze Wisła nie zginęła!

Pijemy!

Radujmy się!

Sursum Corda!

In nomine Patris et Filii, et Spiritus Sancti!

Gloria in excelsis Deo!

Deo gratias!

Pax Domini sit semper vobiscum!

Amen!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 04.04.2024 o godz. 00:35.
Odpowiedz cytując