|
Balujemy! Pijemy! Hosanna! Madonna! Alleluja! Marzena stawia! Hehe
Nie wiem, kiedy dojdę do siebie!
Hehe
Hehe
Hehe
Hehe
Pijemy!
W życiu trzeba mieć fazę jak Diego Armando Maradona i mieć wyjebane na wszystko!
Jeszcze Polska nie zginęła!
Jeszcze Wisła nie zginęła!
Pijemy!
Radujmy się!
Sursum Corda!
In nomine Patris et Filii, et Spiritus Sancti!
Gloria in excelsis Deo!
Deo gratias!
Pax Domini sit semper vobiscum!
Amen!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 04.04.2024 o godz. 00:35.
|