Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 03.04.2024, 22:26
Rude na pewno ma wiedzę z zakresu taktyki i potrafi uczyć drużynę gry w piłkę.

Naprawdę z przyjemnością się patrzyło jak Wisła rozwija grę pozycyjną, jak się krok po kroku buduje akcja.

Problem jest jednak w I lidze, ponieważ my nie mamy piłkarzy, którzy będą rywalizować na takim poziomie fizyczności. Wystarczy na nas wsiąść z krótkim kryciem, pressingiem, bezpośrednimi podaniami na pozycje ofensywne - i leżymy i kwiczymy.

Niestety my prędzej byśmy się teraz utrzymali w Ekstraklasie, niż do niej awansujemy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując