|
Rude na pewno ma wiedzę z zakresu taktyki i potrafi uczyć drużynę gry w piłkę.
Naprawdę z przyjemnością się patrzyło jak Wisła rozwija grę pozycyjną, jak się krok po kroku buduje akcja.
Problem jest jednak w I lidze, ponieważ my nie mamy piłkarzy, którzy będą rywalizować na takim poziomie fizyczności. Wystarczy na nas wsiąść z krótkim kryciem, pressingiem, bezpośrednimi podaniami na pozycje ofensywne - i leżymy i kwiczymy.
Niestety my prędzej byśmy się teraz utrzymali w Ekstraklasie, niż do niej awansujemy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|