|
Kolejny rywal po Widzewie ktory chcial grac w pilke a nie stac i czekac w 11 na swoim polu karnym i mecz ogladalo sie swietnie.Jak mozna grac tak jak z Chrobrym i dzis,to jest naprawde dziwne.To co zrobil Alfaro czy Józek to jest klasa.
teraz majowka na Narodowym i pierwszy sukces od 13 lat.
|