|
To jest dosyć proste
My mamy skład na ekstraklase
Na miejsca 8-10
Natomiast to nie jest drużyna na 1lige
Brakuje zbierającego drugie piłki chama w środku pola i szybkości w obronie do gonienia kontr na które się notorycznie nadziewamy
Z drużynami które grają w piłkę jest nam łatwiej niż przeciwko 11 agresywnie nastawionych zapierdalaczy
W finale będzie bardzo ciężko, nie oglądam ekstraklasy prawie wcale, patrzę na Jage teraz i przecieram oczy ze zdumienia
Że to się da w Polsce grać tak odważnie, ofensywnie, umiejętnie pressingiem
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|