Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.04.2024, 20:25
dzisiejszy mecz pokazał, że można. Jak się chce. chociaż gra Jarocha i Goku była dramatyczna. co się stało z Goku to jest największa zagadka. Ani przyjęcia ani podania ani dobrego zagrania. Nie wierzę już w niego. Jaroch też od kilku spotkań nie gra nic. W Głogowie na stronie jego i Goku autostrada a dziś Ameyaw wsadził go na karuzelę. Oj nie mamy zastępstwa za nich i to może odbić nam się czkawką.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując