|
Rude jak najbardziej ogarnia swoją ulubioną taktykę, ona pasuje do meczy z równorzędnymi rywalami, niestety w 1 lidze się ona sprawdza średnio przeciwko zaparkowanym autobusom, a że elastyczne podejście u niego leży, pewnie w następnym meczu znów wyjdziemy próbować grać to samo co teraz z Piastem.
Oby tym razem udało się przepchnąć.
|